مقالات آموزشی التراسونیک

قیمت ست التراسونیک برای دستگاه بدنه زن ماسک

پک اولتراسونیک دستگاه بدنه زن ماسک سه لایه | ست آلتراسونیک تولید ماسک پزشکی | جوش فراصوت | ترانسدیوسر | هورن | جوش التراسونیک | پیزو الکتریک

آشنایی با روش جوش التراسونیک برای تولید بدنه ماسک

به چند روش می‌توان بدنه ماسک سه لایه را تولید کرد؟

به دو روش می‌توان جوشکاری ماسک پرستاری را انجام داد؛روش جوش حرارتی و روش جوش التراسونیک یا فراصوتترانسدیوسر التراسونیک ماسک سه لایه

قیمت ست التراسونیک برای دستگاه بدنه زن ماسک چقدر است؟

بسته به کیفیت اجزای تشکیل دهنده ست التراسونیک که شامل؛ ترانسدیوسر ، پیزو ، هورن و ژنراتور است و همچنین خروجی اولتراسونیک یعنی تعداد تولید بدنه ماسک در دقیقه، قیمت های متفاوتی می‌تواند در دسترس باشد.

روش جوش اولتراسونیک مزایای به مراتب بیشتری نسبت به روش جوش حرارتی دارد، حال اینکه اکثر تولیدکنندگان ماسک به دلیل سرعت و کیفیت از روش جوش فراصوت استفاده می‌کنند.

ست التراسونیک شامل چه اقلامی است؟

یک پکیج کامل جوش آلتراسونیک باید شامل کلیه قطعات زیر باشد:

نحوه عملکرد اولتراسونیک چگونه است؟

پک جوش فراصوت نیروی الکتریسته که توسط ژنراتور تولید شده را به امواج فراصوت تبدیل می‌کند و با واحد هرتز آن را می‌شناسیم. این امواج فراصوت توسط پیزو الکتریک سوار شده بر روی ترنسدیوسر تولید می‌شوند و در نهایت از خروجی ترانسدیوسر که به آن هورن می‌گوییم خارج می‌شوند.

ست های جوش التراسونیک بسته به صنعت مورد نظر می‌توانند فرکانس های متعددی مانند 15 کیلو هرتز ، 20 کیلو هرتز ، 25 کیلو هرتز و همچنین توان هایی مانند 800 وات ، 1600 وات ، 2000 وات ، 2500 وات ، 2600 وات و 3000 وات داشته باشند.

چه التراسونیکی مناسب دستگاه تولید بدنه ماسک سه لایه است؟

بهترین ست برای دستگاه بدنه زن ماسک سه لایه ، پک التراسونیک 20 کیلوهرتز 2000 وات می‌باشد.
ذکر این نکته ضروری است که در کنار مهم بودن کیفیت التراسونیک، دقیق بودن بخش مکانیک دستگاه بدنه زن از جمله غلطک ها ، پیچ ریگلاژ و … همچنین فیلر بین غلطک و هورن بسیار مهم است.
نکته بسیار مهم در رابطه با ژنراتور این است که ژنراتور آلتراسونیک حتما باید دارای اتوترکر و اتوتیونر باشد و بتواند در هر لحظه فرکانس ایده‌آل را پیدا کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.